Cześć, jestem Malwina!

Jestem zdalną asystentką i copywriterem, a prywatnie osobą z głową pełną pomysłów. Uwielbiam kreatywne rozwiązania i chętnie stosuję je w pracy z moimi klientami. Jestem tu dla Ciebie – żebyś zyskał/-a czas na to, co ważne w Twoim życiu lub biznesie oraz odzyskał/-a energię i satysfakcję z prowadzenia własnej firmy.

virtuelle-assistentin-malwina-miszewska

Malwina Miszewska

Chcesz poznać moją historię?

Przez około 12 lat pracowałam na etacie. W każdej kolejnej pracy zastanawiałam się, czy to z nią, czy ze mną jest coś nie tak. Ciągle czegoś szukałam. Średnio co dwa lata zmieniałam miejsce pracy. Marzyłam o niezależności i większych możliwościach rozwoju. Chciałam pozbyć się ograniczeń pracy na etacie – po prostu żyć i zarabiać po swojemu, z satysfakcją.

Nie było łatwo wyzbyć się hamulców we własnej głowie – nikt z mojej najbliższej rodziny nie jest przedsiębiorcą. Miałam zakodowane, że praca na etacie to jedyna słuszna i bezpieczna opcja na życie. Nikt mi nie podarował gotowego planu, jak z powodzeniem prowadzić swój biznes.

Po kilku latach mieszkania i pracy w Niemczech zaczęłam się zastanawiać, w jakim zawodzie mogę najlepiej wykorzystać nie tylko moje dotychczasowe doświadczenie w obsłudze klientów niemieckich, ale też moje cechy charakteru.

Od zawsze byłam molem książkowym, a ujście mojej kreatywności dawałam podczas tworzenia rękodzieła i pisania. Jak się później okazało, miałam do tego jako introwertyk całkiem dobre predyspozycje. To poprowadziło mnie prosto do kursu copywritingu. Dziś empatia pozwala mi wejść bez problemu w buty grupy docelowej moich zleceniodawców, rozpoznać ich potrzeby i tworzyć dzięki temu skuteczne teksty.

Słysząc natomiast od moich klientów słowa uznania na temat efektów moich działań i atmosfery naszej współpracy, wiem, że w końcu jestem we właściwym miejscu.

Moje usługi

Sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić:

Copywriting i webwriting po niemiecku

Napiszę dla Ciebie dobre i zoptymalizowane pod SEO teksty, które będą zdobywać klientów i generować zyski dzień i noc.

Wirtualna Asystentka z niemieckim

Jako doświadczona asystentka z językiem niemieckim pomogę Ci odzyskać czas oraz rozwinąć skrzydła na rynku zagranicznym.

Tłumaczenia polsko - niemieckie

Wykonam dla Ciebie tłumaczenia brzmiące naturalnie i lekko w języku Twoich klientów, które pomogą Ci dotrzeć do niemieckich klientów.

Własny Biznes

A jak to jest z Tobą?

Ty również nie skorzystałaś/-eś z opcji pójścia utartą ścieżką. Masz swój własny biznes, który pewnie nie raz kosztował Cię sporo poświęcenia. Może działasz w pojedynkę i brakuje Ci wsparcia w otoczeniu. Może z nadmiaru obowiązków zaniedbujesz siebie, swoich bliskich i tak naprawdę też swój rozwój.

Właśnie po to tu jestem – żeby wspierać Cię w dążeniu do niezależności i satysfakcji z podążania własną drogą i rozwoju swojego biznesu.

Zamiast pchać się do pierwszego rzędu, wolę słuchać, obserwować i analizować, co sprawia, że potrafię zaproponować przemyślane i skuteczne rozwiązania. Zamiast chaosu, odnajdziesz u mnie uporządkowany spokój i współpracę „na luzie”.

Mnie już poznałaś/-eś – teraz kolej na Ciebie. Zróbmy coś razem dla Twojego biznesu. 

wirtualna-asystentka
Koszyk