PORTFOLIO – COPYWRITER NIEMIECKI

Zobacz moje realizacje!

Witaj na stronie z moim portfolio. Skoro tutaj dotarłeś, to znaczy, że już wiesz, że słowa mają moc przyciągania klienta i zatrzymania go na dłużej. Wiesz to i chcesz tą moc wykorzystać. Ale nie wiesz jeszcze, jak piszę. A nie chcesz kupować kota w worku. W takim razie rozgość się i poczytaj moje przykładowe realizacje.
Znajdziesz tu m.in. treści na stronę WWW, bloga czy opisy produktów, grafiki. Chętnie przygotuję dla Ciebie również teksty na landing page lub do postów na media społecznościowe wraz z estetycznymi grafikami.
Zastanawiasz się, czy potrafię napisać teksty z Twojej branży? Piszę na przeróżne tematy i chętnie podejmuję się nowych wyzwań  - zmierzę się również i z Twoim! Chcesz o coś spytać? Napisz do mnie!

Mam pytanie, wiec piszę

 


Jeśli szukasz osoby, która…

- z bykami w tekście radzi sobie niczym najlepszy torreador
- ukończyła kurs copywritingu, dzięki któremu zdobyła warsztat pełen narzędzi i nie zawaha się ich użyć na Twoją korzyść
- potrafi przekonać klienta do Twojej oferty – i to w dwóch językach – polskim i niemieckim
- dopasowuje się do różnych stylów pisania niczym kameleon do otoczenia – formalnie, na luzie czy z humorem

…to chyba właśnie ją znalazłeś.

TEKSTY NA STRONĘ WWW

.

.

.

.

Mój klient potrzebował uzupełniające teksty w języku niemieckim na stronę internetową. Jednym z nich był opis usługi – przeprowadzki z windą do mebli. Ze względu na bardzo dużą konkurencję w branży klienta, ważną kwestią było SEO. Uwzględniłam w tekście frazy kluczowe oraz stworzyłam dodatkowo meta tytuł i meta opis. W tekście uwzględniłam szczegółowe wytyczne klienta i współpracującej z nim agencji SEO.

 

Umzug mit Möbellift (kliknij tu lub w obrazek)

TEKSTY NA BLOGA

 

.

.

.

.

W tym artykule zawarłam konkretne i przydatne wskazówki oraz sporo wiedzy copywriterskiej na temat, jak napisać dobry artykuł blogowy. SEO i frazy kluczowe zostały oczywiście uwzględnione.

 

Jak zrobić dobry wpis na bloga (kliknij tu lub w obrazek)
.

.

.

.

Ten artykuł blogowy powstał do bazy copywriterów Tekstowni.pl. Oferują w niej swoje usługi wyłącznie "sprawdzeni" absolwenci kursu copywritingu autorstwa Ewy Szczepaniak z Tekstowni.pl.

 

Ile kosztuje copywriting, który przyciągnie klientów? (kliknij tu lub w obrazek)
.

.Artykuły blogowe po niemiecku / copywriting po niemiecku

Moim zadaniem było napisanie serii artykułów blogowych po niemiecku na podstawie samodzielnie wykonanego researchu. Teksty zawierają frazy kluczowe i są zoptymalizowane pod SEO.
(kliknij w tytuł , żeby przeczytać online)
Mietendeckel in Berlin - Welche Pflichten haben die Vermieter?
 Umzug als Hartz-4-Empfänger – Wann und welche Kosten übernimmt das Jobcenter?
 Umzug für Berufssoldaten und Beamte
 Umzug mit Haustieren – Einfache Tipps für das stressfreie Umziehen
 Umzugscheckliste – so klappt es mit dem Umzug
Frühjahrsputz – mit dieser Checkliste geht es fix

 

 

 

 

 

OPISY PRODUKTÓW

Kreatywny opis produktu

Kreatywne teksty lubię najbardziej. Zadanie opisania tortu wkręciło mnie więc niczym widełki miksera.
Chwila zastanowienia... w jaki sposób opisać tort, tak aby ująć magiczną otoczkę jego powstawania?
Tekst zleciła mi pozytywnie zakręcona i wyluzowana, można by rzec: od biszkoptu po wisienkę poświęcona swojej pasji osoba - czyli Psychobabka. 🙂 Więc byłam pewna, że opis musi po prostu odzwierciedlać tę porywającą osobowość i nie może być standardowy. Taki, że biszkopt przełożony musem takim i siakim.
Nie no, a gdzie!
 Magię powstawania tortów Psychobabki tworzą też jej klienci. Jeden z nich, a konkretnie jedna mała klientka stała się więc bohaterką tego tekstu. Dodam, że na jednym opisie nie skończyłam (przeczytaj również drugi!) - apetyt rośnie w miarę jedzenia - zwłaszcza takiego słodkiego dzieła. 🙂

Opis produktu i kategorii

GRAFIKI NA MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Ty też potrzebujesz tekst, który Twój klient przeczyta z chęcią i zapamięta? A może ciekawą grafikę na media społecznościowe?
Nie zwlekaj, pisz do mnie!

 

Piszę wiadomość