O MNIE – WIRTUALNA ASYSTENTKA Z NIEMIECKIM

Poznajmy się!

Hej, to ja! – Malwina – Tajna Asystentka Wirtualna ...


... asystentka do zadań nie tylko specjalnych, ale również tych zwykłych i rutynowych. To one odbierają przedsiębiorcom energię i czas, by wybrać się na jednego wstrząśniętego niemieszanego. Nawet jeśli to tylko koktajl z jarmużem i różową słomką, na leżaku pod jabłonią.

 

A tak naprawdę to...

 

...mogłabym napisać w całkiem poważnym tonie, że ukończyłam germanistykę (tak, niemiecki naprawdę można lubić! ) i zarządzanie albo że mam ponad 10-letnie doświadczenie jako office manager i w obsłudze klientów niemieckojęzycznych. Mogłabym pisać o pracy jako tłumacz lub wspomnieć o mojej manii perfekcjonizmu. Ale zdecydowanie wolę opowiedzieć o sobie na swój sposób, więc...

 

Portret Malwiny Miszewskiej

Działam w służbie rozwoju biznesu już dobrych parę lat, żyję kilka więcej.

 

Nie mam Astona Martina ani nawet Beretty, ale za to umiem drążyć wroga biznesu tak długo, aż padnie(my). Niektórzy twierdzą, że potrafię przeczytać Internet dwa razy w poszukiwaniu rozwiązania. .

 

Jestem dinozaurem biznesu (choć jeszcze nie takim starym).

 

Czemu? Bo cenię pewne, coraz rzadziej spotykane cechy człowieka, zwłaszcza w biznesie. Lubię współpracę z ludźmi, którzy szanują pracę innych, są rzetelni i nie zapomnieli, że za każdą marką stoi po prostu człowiek.

Dlaczego oferuję Ci moje wsparcie?

 

Nikt nie powinien walczyć w pojedynkę. Ani w życiu, ani w biznesie. Bo jak to często bywa, problemy w życiu prywatnym mają wielki wpływ na nasz biznes, a przeszkody w biznesie na nasze życie. Potrzebujesz oddechu. Nieważne, czy spieszysz po pracy na spotkanie z przyjaciółmi, by ucałować dzieci na dobranoc czy obejrzeć film w towarzystwie swojego psa – masz do tego pełne prawo, a nawet obowiązek. Dla dobra Twojego życia i rozwoju Twojego biznesu.

Ok, ale skąd się w ogóle wzięłam?

 

Kiedyś wiodłam dość "standardowe" życie: praca na etacie, zdobywanie licencji i opłacanie dachu nad głową. Byłam wtedy na początku mojej drogi zawodowej.
Kolejne 9 lat życia spędziłam w Niemczech - na pracy i rozwoju umiejętności językowych i nie tylko. Tam zaczęłam realizować mój od dawna kiełkujący pomysł podążania własną ścieżką. Zajęłam się tym, co lubię i potrafię najlepiej. Zaczęłam również pisać teksty, już nie tylko do szuflady. W kwietniu 2021 wróciłam do Polski i stąd nadal działam w tajnej służbie rozwoju biznesu.

 

Prywatnie od zawsze lubiłam drapać głową chmury, nawet jeśli czasem trafiałam na latarnię. Ałć.

 

Jestem zapewne w jakichś 70% introwertyczką, więc częściej zobaczysz mnie w lesie, niż na piedestale. Jeśli w ogóle mnie zobaczysz.
Prywatnie jestem pasjonatką rękodzieła. Często robię coś z niczego (czytaj z kawałka drewna). Biorę do ręki wiertarkę i nie waham się jej użyć. Jest jeszcze kilka innych pasji, ale… czekajcie… ktoś mi tu krzyczy „Cięcie!” – chyba mamy to.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poniżej znajdziesz jeszcze kilka informacji o mnie.

- studia: kierunek germanistyka

- studia: kierunek zarządzanie administracją

- zawód: office manager (Kauffrau für Büromanagement – certyfikat izby przemysłowo-handlowej - IHK, Niemcy)

- kurs tworzenia stron internetowych na WordPress

- kurs copywritingu

- znajomość języków obcych

  • język niemiecki C1
  • języka angielski B1

- produkcja i sprzedaż stolarki okiennej (backoffice - firmy polskie i niemieckie)

- usuwanie szkód pożarowych i powodziowych (backoffice - firma niemiecka)

- marketing internetowy

- pisanie tekstów

- rękodzielnictwo – hobbystycznie

Dzień dobry, czy jest praca dla asystentki?

Trochę tego było, więc brawo za wytrwałość. Jeśli jesteś Q albo M, to wiesz, gdzie mnie znaleźć.

 

Sprawdzam ofertę misji